PLANET STONE, gerek projelendirme gerekse uygulama konusunda deneyimli teknik kadrosu ile 30 yıllık tecrübesinin ışığında hizmet vermektedir. Özellikle titizlik ve ince işçilik gerektiren doğal taş uygulamalarında uzmanlaşan kuruluşumuz, dış cephe mekanik doğal taş uygulamasından iç mekan dekorasyonuna, masif üretimlerden waterjet desenlere kadar her türlü uygulamayı kusursuz olarak tamamlamaktadır.

  • PLANET STONE, kurulduğu günden bu yana Acarlar Şirketler Topluluğu, Limak, Cevahir Holding, Ciner Grubu, Net Holding, Varlıbaş Holding, Sembol İnşaat ve Artaş gibi Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla çok çeşitli projelere imza atmıştır. PLANET STONE, Türkiye dışında da sınırlarını Kazakistan, Doğu Avrupa, Libya ve Sibirya’nın oluşturduğu geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdürmüştür.

PLANET STONE, kaliteli ve çok çeşitli ürünleri müşteriyle buluşturup, üstlendiği taahhüt projelerini zamanında ve kusursuz olarak teslim ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Şirketimiz, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosu ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.